środa, 22 kwietnia 2009

2-bliżej natury.

Gdybym miała określić swój styl jednym słowem powiedziałabym-nieokreślony.

Mam to do siebie, że wszystko szybko mi się nudzi, muszę ciągle coś w sobie zmieniać, kombinować żeby móc spokojnie spojrzeć w lustro.

Dlatego dzisiaj coś zupełnie innego.

Bluzkę ukradłam z szafy mojej mamy, jest trochę wygnieciona, ale to dlatego, że zdjęcia były robione pod koniec dnia. Spodnie w oryginale były normalnej długości (a nawet trochę za długie),
ale oczywiście musiałam coś z nimi w końcu zrobić (kupiłam je 6 lat temu! to były moje najlepsze spodnie, żadne inne nie wytrzymały tak długo, był też bardzo wygodne). Napoczątku zrobiłam z nich rurki, potem rybaczki, aż w końcu zdecydowałam się na cięcie ostateczne. Podkolanówki podkradłam dziadkowi (sic!),spokojnie, był nieużywane. Ktoś przez przypadek kupił mu za mały rozmiar, na szczęście w porę to zauważyłam i je przechwyciłam ;) Korale to też łup, kolejna rzecz pozostawiona u nas w domu przez ciocię (jeszcze się nie zdażyło, żeby wyjeżdżając od nas czegoś nie zostawiła, zawsze z korzyścią dla nas ;) Została jeszcze kopertówka. Żałuję, ze nie zrobiłam jej osobnego zdjęcia po otwarciu bo najlepsze jest w niej to, że ma milion przegródek. W sam raz dla kogoś niezdecydowanego. Czyli mnie!

koszula-promod

spodenki-zara

trampki-targ

kopertówka-vintage


5 komentarzy:

 1. Piękne nogi :*
  KOT :*

  OdpowiedzUsuń
 2. No Twoje te z podkolanówkami :*

  OdpowiedzUsuń
 3. ależ ty odważna, że tak eksperymentujesz z ciuchami. efekt zawsze jest powalający ;]

  Marlena.

  OdpowiedzUsuń
 4. KOT: mmm..:P
  Marlena: nie zawsze wychodzi (komentarz mojego filipa do powyższego stroju: jakieś to dziwne ;P) ale warto próbować, a nóż widelec coś fajnego się wykombinuje! ;)

  OdpowiedzUsuń